יום שלישי, 24 בינואר 2017

אגו - סינגל בכורה להרכב - מחכים לסטיבי

מחכים לסטיבי הינם טריו רוק סמי פריפריאלי שמתרכז ברוק אורבני - מדברי, ובכתיבה ונגינה של שירים בנושאים חברתיים ואישיים, בעיקר בשלב שבו הם יורדים מהפסים והולכים לעזאזל. ההרכב הוקם משרידיו העשנים של הרכב קודם בערד על ידי שי וגיא, אליהם הצטרף מור אחרי שנפגשו בג'ם סשן מקרי בבלום בר. גיא (סטיבי) שהיה בשרות סדיר באותו הזמן יכל להגיע לחזרות רק אחת לשבועיים, וכך נקבע שם הלהקה.
לאחר זכיה בתחרות להקות בבאר שבע, הוציא ההרכב את הEP 'סירה' יחד עם זיו אונגר, שהיה סולן הלקה באותה תקופה; לאחר עזיבתו החליטה הלהקה לשנות כיוון סגנוני והחלה לעבוד על אלבום קונספט חדש, בשם 'היד על השלט'.
האלבום התגבש מהרפרטואר הקיים של הלהקה, כאשר מתוך כעשרים שירים נבחרו תשעה בשל התאמתם הקונספטואלית, ושיר נוסף שנכתב במהלך ההכנות להקלטת האלבום על מנת להעניק לו את תחושת המסגרת.
האלבום המתאר ערב בחייו של אסקפיסט אשר מותקף על ידי העולמות מהם הוא מנסה לברוח – תחושת הבדידות, השחיתות והארועים בחייו הפרטיים, מנסה להימלט ונאלץ להתמודד לבסוף בשאלה האם להמשיך לברוח או שהגיע הזמן לנסות לצאת לדרך חדשה.
בהקלטת האלבום השתתפו אמנים שונים וחברי להקה בעבר בניהם יהודה קיסר, יוחנן קרסל, שירה רוט וזיו אונגר, והוא הופק על ידי מיקי אביעוז והלהקה עצמה.


הסינגל הראשון, אגו מתאר מאבק כוחות בין צדדים מבוצרים בעמדות עליהם אינם מוכנים לוותר, מלווים בידיעה שהם שותפים לאשמה בכל שלב בהסלמה אבל לא מוכנים לשנות את ההתנהלות שלהם עד לסוף הבלתי נמנע בו הם מאבדים את הדבר עליו נלחמו מלכתחילה.
מור גיא ושי - מחכים לסטיבי

תגובה 1:

  1. מוזיקה נהדרת ומרעננת ממה ששמעתי לאחרונה!

    השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...