יום שני, 27 באוקטובר 2014

סקירת הופעה - איתי מזילו בתמונע 21/10/2014


את השם של איתי מזילו אני שומע ורואה כבר תקופה ארוכה בחיפושיי אחר אמנים מקומיים טובים. פה קליפ, שם הופעה עם עוד חבר ועוד פה ושם איזכורים של השם. 

לאחרונה נתקלתי בשם שלו גם במסגרת גיוס ההמונים שהוא הריץ במטרה להקליט ולקדם את אלבום הבכורה שלו. לאחר הגיוס המוצלח התמונה שלו מודה לקהל המתגייסים די כבשה אותי.

לאחר מכן כבר פגשתי את איתי כנגן של יאיר רובין בהופעות שלו ולבסוף הגעתי להופעת ההשקה בבארבי שהיתה מעולה.

דווקא ההופעה האחרונה בתמונע (מקום מעולה להשקות בפני עצמו) היתה מיוחדת יותר גם כי היתה יותר אישית וצנועה וגם כי איתי נערך להופעה יחד עם זמרות ליווי וחיזוק בדמותה של מיה יוהנה מנחם המופלאה.


אני חייב לציין שלאורך כל האלבום של איתי וגם לאורכה של ההופעה לא ניתן להתעלם מההשפעות המוזיקאליות שלו. בשלבים מסויימים איתי והלהקה נשמעים כמו פינק פלוייד של ממש. בקטעים אחרים ניתן לשמוע ממש הומאז' דווקא ללהקת תמוז וברגעים אחרים איתי והלהקה נשמעים כמו ג'ף באקלי. כל הערבוב הזה הוא ערבוב חיובי כי הוא מרכיב את ה- DNA של איתי בתור מוזיקאי ששואף גבוה.
כמה גבוה? עד הירח! מוטיב חוזר באלבום הבכורה של איתי הוא ההתעסקות בירח ובגרמי השמיים. 
חלק מהמעברים בין השירים הם קטעי רדיו ותקשורת ישנים מזכירים לך שהאלבום הוא אלבום קונספט ויש לו מסר להעביר שמלכד הכל לכדי יצירה אחת (פינק פלויד כבר אמרתי).

האלבום באמת נפלא וניכר כי הושקעה בו הרבה אהבה וחדוות יצירה, אפשר גם לומר שיש בו התפוצצות של שנים של איתי בתור מוזיקאי. כמו כן ההפקה המעולה של קובי פרחי באה לידי ביטוי בכל צליל באלבום והחברות בין יוצריו מורגשת בכל תו.

על הבמה איתי הוא חיה קטנה וזריזה מלאת כריזמה ואופי! עולה לשיר 2 שירים לבד עם האקוסטית כמו אומר חכו חכו למה שמחכה לכם בהמשך! במהלך ההופעה איתי נותן את כל כולו ומשאיר את הקהל עם טעם של עוד. זמרות הליווי חיזקו משמעותית את המותג ונתנו להכל אופי חם שמזכיר כאמור נגנים ולהקות שאוהבים חיזוק נשי מאחור שרוקדות ושרות בתיאום מדליק.

מיה יוהנה הוזמנה לבמה ועשתה את מה שהיא יודעת כל כך טוב וזה לשיר מדהים ללא כל מאמץ מצידה.

בסה"כ מדובר ביוצר אדיר, בפייסבוק קראתי לו ג'ף באקלי הישראלי והתכוונתי לכל מילה כי הוא פשוט מנגן ושר ונותן את הקול והכל בדיוק כמו שג'ף עליו השלום עשה. ואי אפשר להתעלם גם מהסגנון המוזיקאלי ויכולת השירה המעולה של איתי שמזכירה את ג'ף.

בשורה התחתונה, איתי מזילו אמן אדיר תלכו להופעה הקרובה כי הוא מצויין!

הנה טעימה:לבנדקאמפ של איתי:

אין תגובות:

פרסום תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...